Anasayfa » Blog » Filipinli Bakıcı ile Çalışmak

Filipinli Bakıcı ile Çalışmak

Filipinli bakıcı

Günümüzde anne ve babaların iş yaşamında daha yoğun rol alması beraberinde çocuklarla kim ilgilenecek kaygısını da beraberinde getirmiştir. Bu süreçte birçok aile bakıcı arayışına geçmiş ve sonu hüsran olabilen süreçler yaşamıştır.  Çocuklarının dil gelişimini de desteklemek isteyen aileler ise bu süreçte genellikle Filipinli bakıcı ile çalışmak için bir arayışa geçmiştir. Armoni İnsan Kaynakları bakıcı arayışınızda en doğru adayı bulur ve süreçte her zaman yanınızda olur.

Filipinli Bakıcı ile Çalışmanın Avantajları

  • Yatılı bakıcı ile çalışmak isteyen aileler gönül rahatlığıyla tercih edebilir. Filipinli bebek ve çocuk bakıcısı burada aile bağları olmadığı için genelde yatılı olarak rahatlıkla çalışabilir.
  • Filipinli bebek bakıcısı sakin ve soğukkanlı yapısı ile bebeğin her aşamasında annenin yanında destekçisidir.
  • Filipinli çocuk bakıcıları sakin yapıları ile ailelerin ailevi durumlarının gizliliği konusunda son derece güvenilirdir.
  • İngilizce bilen bakıcı arayışında olan aileler Filipinli çocuk bakıcısı ile rahatlıkla çalışabilir.
  • Günlük düzenli olarak İngilizce konuşan bir bakıcı hem sizin hem de çocuğun dil gelişimine hayatın akışı içerisinde katkı sağlayacaktır.
  • Filipinliler karakterlerinin gereğince disiplinli, çalışkan güvenilir ve temizdirler.
  • Bebeklere ve çocuklara pozitif olarak yaklaşırlar.
  • Çocukların fiziksel ve zihinsel gelişiminde daha aktif rol alabilirler. Çocuklara karşı baskıcı ve sert tutumda bulunmazlar.
  • Farklı bir kültüre sahip olmaları sayesinde Filipinli dadı edinen aileler çocuğunuzun farklı bir kültüre yabancı olmadan, farklı bakış açıları kazanarak büyümesine neden olur.
filipinli bakıcı

Filipinli Bakıcı ile Çalışmanın Avantajları

Filipinli Bakıcıları Yatılı Olarak Tercih Edebilirsiniz

Filipinli profesyoneller ülkelerinden daha çıkmadan çocuk bakımı hakkında bir eğitime tabi tutulurlar. Genellikle uzun süreli çalışmayı tercih ederler. Yatılı olarak uzun süreli çalıştığı için dürüst ve samimi yapılarıyla aileden biri olurlar.

Filipinli Bakıcı arıyorum diyorsanız çocuğunuz ve aileniz için doğru bir karara varmak için doğru yoldasınız demektir.

Filipinli Bakıcı fiyatları yaşadığınız şehre, yapacağınız işin tanımına göre değişmektedir. Mesela Ankara Filipinli Bakıcı fiyatları ile İzmir Filipinli Bakıcı fiyatları arasında yaşanılan şehrin pahalılık ya da yaşayan Filipinli yoğunluğuna bağlı olarak değişiklik gösterir.

Ayrıca İngilizce için Filipinliler tercih edilirken daha uygun rakamlarla çalışan Endonezyalı bakıcı, Nepalli bakıcı, Faslı bakıcı, Tunuslu bakıcı, ya da Afrikalı bakıcı tercih edebilir. Ugandalı bakıcılar diğer bakıcılara göre daha uygun fiyatlarla da çalışabilmektedir.

Fransızca Bilen Bakıcı

Ülkemizde birçok Fransız okulu bulunmakta ve bazı aileler çocukları için bu okulları tercih etmekte. Bu çocukların dil gelişimi için ise aileler Fransızca bilen bakıcıları tercih edebilmektedir. Armoni İnsan Kaynakları portföyünde Fransızca bilen çocuk bakıcısı da bulunmaktadır. Fransızca bilen bakıcı fiyatları hakkında Armoni bakıcı danışmanlık firmamızı arayarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir