Anasayfa » Blog » Filipinli Bakıcı Seçimi

Filipinli Bakıcı Seçimi

filipinli bakıcı

Filipinli Bakıcı Seçimi Nasıl Yapılır?

Filipinli bakıcı arıyorum diyen aileler için bakıcı tercihi yaparken nasıl yol izlemeleri gerektiğini kısaca anlatalım. Filipinli dadı seçiminizi yaparken mutlaka ön görüşme yapmalısınız. Filipinli dadı ile görüşmeniz sırasında istediğiniz tüm soruları sorabilirsiniz. Tüm dünyada dürüstlükleri ile tanınan Filipinli bakıcılar size her zaman doğruları konuşur. Bundan dolayı sorularınızla onun çocuğunuz için doğru bakıcı olup olmadığına kolaylıkla karar verebilirsiniz. Ayrıca bu görüşme sırasında ev işlerine destek olmalarını da isteyebilirsiniz. Bu konuya bütün bakıcılar sıcak bakmayabiliyor. Fakat önceden anlaşmanız durumunda ev işlerinde de destek olabiliyorlar. Bakıcı seçimi yaparken çocuğunuzun ihtiyaçlarını ve özelliklerini göz önünde bulundurarak seçim yapmanız olumlu sonuçlar verecektir.

filipinli bakıcı arıyorumNeden Filipinli Bakıcı Çalıştırmalıyım?

Filipinli bakıcılar ile çalışmanız için size bazı özelliklerini anlatmakta fayda var. İlk olarak İngilizce bilen bir Filipinli bakıcılar ile çalışırsanız bu küçük çocuğunuz için öğretici ilk adım olacaktır. Çocuğunuz ikinci dilini ana dili gibi öğrenecek olup okul hayatına başladığında yabancı dil noktasında İngilizce bilen bakıcısı sayesinde yaşıtlarına göre çok ileri seviyede olacaktır. Çocuk bakımında Filipinli bakıcılar gerçekten başarılı bireylerdir. Çocuklara karşı davranışları samimi ve sıcaktır. Çocuklara uyguladıkları disiplin ailenin vermiş olduğu şekildedir. Çocukların, banyo, yemek ve uyku düzenine çok önem verirler. Filipinli bakıcılar genel olarak yatılı çalışır ve aileye her an destek olur. Filipinli bakıcılar kendi kültürlerinden dolayı çalıştıkları aileye karşı saygı ve nezaket gösterirler ve anlayışlı bir tutum sergiler. Uzak doğu mutfağına ilginiz var ise bakıcınızdan kendi kültürüne ait yemekler yapmasını talep edebilir ve bu ayrıcalığı tadabilirsiniz. Çocuk bakıcı ve ev işlerine destek konusunda en iyi hizmeti Filipinli bakıcılardan alabilirsiniz. Filipinli bakıcılar İstanbul gibi büyük şehirlerde çok fazla tercih ediliyor.

Filipinli Dadı Ücretleri Ne Kadardır?

Dürüstlükleri ve sabırları ile ün salan Filipinli bakıcılardan çocuk bakıcısı desteği almak isterseniz çok yüksek miktarda ödeme yapmanız gerekmez. Fakat Filipinli bakıcı fiyatları için net bir rakam söylemek yanıltıcı olabilir. Çünkü yatılı ve gündüzlü şekilde istediğinize göre hizmet veren bakıcılarda Filipinli bakıcı ücretleri değişir. Aldığınız hizmete göre ve bakıcının ne denli deneyimli olduğuna göre ödemeniz gereken ücret değişebilir. Filipinli bakıcı fiyatları 2021 yılı için de bu şartlar baz alınarak belirleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir