Anasayfa » Kurumsal Eğitimler Devam Ediyor

Kurumsal Eğitimler Devam Ediyor

kurumsal eğitimler

Kurumsal Eğitimler Devam Ediyor

 

Armoni İnsan Kaynakları olarak verdiğimiz danışmanlık Hizmetleri kapsamında Demir – Çelik Sektöründe Faaliyet gösteren firmamız için düzenlemiş olduğumuz Kurumsal eğitimler eğlenceli ve verimli bir şekilde gerçekleşti.

Kartal Dragosta gerçekleşen eğitimimize firmamızın üst düzey yönetim ekibi katıldı. Genç, dinamik bir yapıya sahip ekibimiz bir takımdan ekip olmaya yolculuk serüvenini mini simülasyon oyunumuz ve eğitimlerimiz aracılığıyla başlattı. Takım içerisinde özeleştiri ve geliştirme yeteneklerini kendileri gözlemledi ve süreci olumlama aşamalarını gördüler.

Kurucumuz tarafından verilen eğitimlerimiz bu başarılı ekiple devam edecek. Dinamik, bilgili, doğru kurgulanmış bir ekibiniz olduğunda onlarla eğitim yapmak bile güzel oluyor.

 

Her zaman en büyük mottomuz Ekibiniz kadar varsınız. Doğru ekip seçiminde Armoni İnsan Kaynakları da size doğru bir partner olacaktır.

Kurumlara Eğitimlerimiz geniş bir yelpazede kurumunuzun ihtiyaçları doğrultusunda şekillendiriyoruz ve klasik slayt başında geçen eğitimler yerine etkin katılımın ve eğlencenin temel öğeler olduğu biçimiyle sıkıntı olmaktan çıkıyor.

 

En çok verdiğimiz eğitimlerin başında Takımdaşlık eğitimleri, Liderlik, Zaman ve stres Yönetimi geliyor.