Anasayfa » Ataşehir Bebek Bakıcısı

Ataşehir Bebek Bakıcısı

Ataşehir Bebek Bakıcısı Hizmeti

Türkiye’nin her yerine bebek bakıcısı hizmeti Armoni İnsan Kaynakları olarak Ataşehir Bebek Bakıcısı hizmetimiz de bulunmaktadır.

Ataşehir bebek bakıcısı hizmetimizi verirken bir eğitimci ve bir ebeveyn olarak önce sizi anlıyor, sonra beklentilerinizi en iyi karşılayacak bakıcıyı bulmak için çalışma başlatıyoruz. Geniş bakıcı havuzumuzdaki adaylarla tek tek görüşmeler yaparak portföy oluşturuyoruz.

Annelerin en büyük yardımcısı olan güvenilir ve referanslı bakıcılarımız ile Ataşehir’de yaşayan birçok ailemize hizmet verdik ve vermeye devam ediyoruz.  İngilizce Bilen bebek bakıcısı veya diğer dillere hakim bebek bakıcıları ile geniş bir portföye sahibiz.

Ataşehir Bebek Bakıcısı seçerken nelere dikkat edilmeli ?

Bebek bakıcısı seçerken öncelik güvenliktedir. Bakıcınızın güvenilir mi olduğunu evraklarının kontrolü ve deneyimlerinin, referanslarının kontrolü önemlidir.

Adayın daha önce bebek bakmış olması veya bakabilmesi için algısının açık olması gereklidir. Ona verdiğiniz bilgileri, direktifleri uygulayabilir yapısı bulunmalıdır.

Genel ilk yardım bilgisi bilmesi işinizi kolaylaştıracaktır.

Bebek bakıcısı arıyorum diyen aileler mutlaka bakıcısının kendi aile yapısına uygun olup olmadığını sorgulamalıdır. Her ailenin beklentileri farklıdır ve bu farklılıkları baştan sorgulamak daha uzun süreli çalışmanın önünü açar.

Çalışanın aile hayatı hakkında bilgiler edinin.

Çalışmaya başlamadan önce tüm beklentilerinizi açık ve net olarak ifade edin. İfade ettiğiniz kararlar aile bireylerinin ortak olarak aldığı kararlar olursa daha iyi olur. Bu ifade ettiğiniz beklentilerinde net bir şekilde anlaşıldığından emin olun.

Ataşehir Yatılı Bebek Bakıcısı Fiyatları

Ataşehir Yatılı bebek bakıcısı fiyatları ailenin beklentileri ve işin tanımı doğrultusunda değişiklik göstermektedir. Ayrıca adayın deneyimleri, yaşı, eğitimleri uyruğu, bildiği diller de burada önemli bir faktördür. Genel olarak bakıcı maaşları 4500 TL den başlayıp (2021 yılı için) 10.000 TL lere varan geniş bir aralık vardır. Özellikle İngilizce Bilen Bakıcılar dolar ile maaş almaktadır. Gündüzlü mesaili çalışan bebek bakıcıları ise daha uygun rakamlarla çalışabilmektedir.

Sizin ayırdığınız bütçe doğrultusunda en uygun bakıcıyı Armoni İnsan Kaynakları olarak size sunuyoruz.

 

Bakıcılarınız nereli ?

 • Geniş bir bakıcı portföyü sahibiyiz:
 • Filipinli bebek bakıcısı
 • Türk bebek bakıcısı
 • Özbek Bebek bakıcısı
 • Türkmen bebek bakıcısı
 • Azeri bebek bakıcısı
 • Gürcü bebek bakıcısı
 • Nepalli bebek bakıcısı
 • Endonezyalı bebek bakıcısı
 • Ugandalı bebek bakıcısı
 • Afrikalı bebek bakıcısı
 • Etiyopyalı bebek bakıcısı

 

gibi Türkçe veya İngilizce bilen geniş bir yabancı bakıcı haznemiz var.

 

Armoni İnsan kaynakları  bebek bakıcısı hizmetinin yanında çocuk bakıcısı, ev yardımcısı, hasta bakıcısı, yaşlı bakıcısı gibi hizmetleri vermektedir. Kurumlara verdiğimiz hizmetler içinse web sitemizi inceleyebilirsiniz.