Anasayfa » bakırköy bebek bakıcısı

bakırköy bebek bakıcısı

bakırköy bebek bakıcısı

Bakırköy Bebek Bakıcısı

Başta İstanbul olmak üzere Türkiye’ nin her yerine personel desteği verebilen Armoni İnsan Kaynakları Bakırköy bebek bakıcısı hizmeti de vermektedir. İstanbul’un en nezih ilçelerinden olan Bakırköy’ de yatılı bebek bakıcısı ve gündüzlü bebek bakıcısı hizmetiyle en hızlı ve güvenilir bakıcıları bulmaktayız.

Ailelerimizin son zamanlarda bakıcılardan en fazla beklentisi güven noktasında oluyor. Bizlerde ailelerimizin bu hassasiyetlerini biliyor, kendi çocuğumuza bakmasını istemeyeceğimiz hiç kimseyi bir başka aile için önermiyoruz. Bu sayede kısa zamanda ailelerimizin güvenini kazanarak yüzlerce bebeğimizi bakıcısına kavuşturduk, yüzlerce referans edindik, büyük bir aile olduk. Sizler de mutlu aile tablomuzda yer almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Bebek bakıcısı Görevleri Neler ?

Bebek bakıcıları bebeğin bakımları ile ilgilenip, bebeği sürekli gözlem altında tutmak ve beslenmesini sağlamaktır. Tabi bunları bir bebek için en iyi anne yapar. Ama bebek bakıcısı da bu anlamda deneyimli olması gerekir. Anneye her anlamda destek olmalı, bebeğin ve annenin konforu için çalışmalıdır. Mutlu bir anne mutlu bir bebek demektir.

Bazı aileler de bebek bakıcısından bebek bakımının yanı sıra ev işleri noktasında da bakıcılardan destek istemektedir. Eğer böyle bir istek olacaksa işe almadan önce mutlaka bakıcı ile konuşulmalı ve bu konu belirtilmelidir.

Bebek Bakıcısı Fiyatları ne kadar ?

Yatılı bebek bakıcısı fiyatları ve gündüzlü bebek bakıcısı fiyatları birbirinden değişiklik gösterdiği gibi işin tanımı, bakıcının eğitim durumu, deneyimleri gibi etmenlerle bu fiyatlar değişiklik göstermektedir. Örneğin İngilizce bilen bakıcı fiyatları ( Filipinli bakıcı vb. ) dolar ile işlem görmektedir. Filipinli bakıcılar 1.000 USD ile 1.500 USD arasında maaş talep edebilmektedir.  Sizler için en uygun bakıcıyı en uygun fiyatlarla bulabilmemiz için uzman personelimizden destek alabilirsiniz.

Yatılı Bebek Bakıcısı ile çalışırken nelere dikkat edilmeli ?

Yatılı bebek bakıcısı ile çalışırken dikkat edilecek en önemli konuların başında güvenlik ve uyum gelir. Aile ile yaşam alanı paylaşılacağı için uyumlu ve güvenilir bir personelle çalışmak gerekir. Bir bebek bakıcısı ile çalışmadan önce eve kamera sistemi takılması içinizin ferahlaması için bir faktör olabilir. Bunun dışında bakıcının da bir birey olduğunu unutmadan onun da rahat edeceği bir yaşam alanı ayarlaması yapmanız gerekir. Sizin ve bakıcınızın mutluluğunun  bebeğinize de yansıyacağını unutmayın.

Yabancı bakıcı portföyümüzde ;

 • Filipinli Bakıcı
 • Türk bakıcı
 • Gürcü bakıcı
 • Özbek bakıcı
 • Türkmen bakıcı
 • Nepalli bakıcı
 • Endonezyalı bakıcı
 • Falı Bakıcı
 • Tunuslu bakıcı
 • Ugandalı bakıcı
 • Etiyopyalı bakıcı

ve daha fazlası bulunmaktadır. Bu sayede size en uygun bakıcıyı en kısa sürede buluruz.