Anasayfa » Sarıyer Bebek Bakıcısı

Sarıyer Bebek Bakıcısı

sarıyer bebek bakıcısı

Sarıyer Bebek Bakıcısı

Armoni İnsan Kaynakları Türkiye’ nin ve dünyanın hemen her bölgesine bakıcı gönderdiği gibi İstanbul’un en güzel ilçelerinden Sarıyer bebek bakıcısı hizmeti de vermektedir.

Ailelerle empati kurmayı bilen ve beklentilerini iyi anlayıp onlara en uygun bakıcı hizmetini vermek için elinden geleni yapmaktadır.  Eğitimcilerin ve İK profesyonellerinin olduğu kadromuz size geniş bakıcı portföyü sayesinde en iyi elemanı en kısa sürede bulacaktır.

Sarıyer yatılı bebek bakıcısı ve Sarıyer gündüzlü bebek bakıcısı hizmetini arayan aileler bu hizmetin yanında güven duyacakları bir adres de aramaktalar. Armoni İnsan Kaynakları bu güvenin adresidir.

Sarıyer’in güzide semtleri olan bölgelerde:

Tarabya bebek bakıcısı

Emirgan bebek bakıcısı

İstinye bebek bakıcısı

Zekeriyaköy bebek bakıcısı

Bahçeköy bebek bakıcısı

Ve diğer tüm semtlerinde en iyi hizmet garantisi ile çalışmaktayız.

Sarıyer bebek bakıcısı hizmetimizi ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgiyi bizi arayarak alabilirsiniz. Mesai saatleri dışında eleman bul formunu doldurursanız size en kısa sürede dönüş yapılarak en uygun aday için çalışma başlatılacaktır.

Türk ve yabancı bakıcılarımız ve dadılarımız ile annelerimizin en büyük destekçisi olan bakıcılar arasında Özbek bakıcı, Türkmen bakıcı, Filipinli bakıcı, İngilizce bilen bakıcı, Fransızca bilen bakıcı, Gürcü bakıcı, Türk Bakıcı, Moldovyalı bakıcı gibi geniş bir yelpazeye sahip bakıcı portföyünü bünyesinde barındırmaktadır.

Sarıyer Bebek Bakıcısı Adaylarını görmek ister misiniz ?

Eğer yatılı bebek bakıcısı ve gündüzlü bebek bakıcısı ya da oyun ablası portföyü oluşturarak size sunmamızı isterseniz yada bakıcı fiyatları hakkında bilgi almak isterseniz bizi arayarak çalışma başlatabilir, bilgi alabilirsiniz.

Bebek Bakıcısı Görevleri

Bebek bakıcısı sadece bebeğin öz bakımlarını yapan kişi değildir. Gözbebeğimizi emanet ettiğimiz bir insandır. O yüzden bebek bakıcısını seçerken ona göre dikkat etmeli ve özenli davranmalıyız.

Bebek bakıcısı ailenin isteği doğrultusunda sadece bebek bakmakla yükümlüyken bazen ev işlerine yardım konusunda da evde aktif rol oynamaktadır. Ailelerin böyle bir beklentisi varsa bunu görüşme esnasında net şekilde belirtmelidir.

  • Bebek bakıcısı bebeğin yiyecekleri hakkında bilgi sahibi olmalı ve bu yiyecekleri rahatlıkla hazırlayabilmeli ve bebeğin beslenmesini takip edebilmelidir.
  • Sağlık durumunu sürekli gözetim altında tutmalıdır.
  • Bebeğin yaşam alanının sürekli hijyenini sağlamalıdır.
  • Bebeğin öz bakımlarını yapabilmelidir.
  • Aileyi bebeğin durumu hakkında düzenli bilgi verebilmeli gerekiyorsa defter tutabilmelidir.
  • Acil durumlar için soğukkanlılığını koruyabilmelidir.
  • Bebeğin gelişimini takip edebilmelidir.
  • Bebekler hakkında genel sağlık bilgisine sahip olmalıdır.