İNSAN KAYNAKLARI.

ARMONİ İnsan Kaynakları olarak felsefemiz, çözüm odaklı yapımızla, Bebek Bakıcı, Çocuk Bakıcı, Yaşlı Bakıcı, Profesyonel Dadı, Hasta Bakıcı, Hasta Hemşiresi ve Ev-Villa Personeli hizmetlerimizle ev yaşantınızı kolaylaştırmanın yanı sıra hayatınızın her alanında ihtiyaç duyabileceğiniz hizmetleri size sunuyoruz.

İşletmenizin veya otelinizin ihtiyaç duyduğu, teknik, temizlik, yönetim ve restoran hizmeti ihtiyacınızı karşılıyoruz. Tekne ve yat sahipleri için kendi ilkelerine uygun personel bulmak çoğu zaman bir problem haline geliyor. Alanında uzman ve deneyimli çalışkan  tekne ve yat personellerimize seçkin portföyümüzden ulaşabilirsiniz. Aile ve makam şoförlüğü hizmetimiz ile sevdiklerinizin ulaşımı güvenli ellerde. Özellikle büyük şehirlerde trafik fazlasıyla tehlikeli olabiliyor, bu nedenle sevdiklerinizin güvenliği için alanında uzman, tecrübeli ve güvenilir bir şoförle çalışmak çok önemli. Evcil hayvanlarınızın ailenizin bir parçası olduğunun farkındayız. Küçük dostlarınızın ihtiyaçlarının düzenli olarak karşılanması için onlara sevgi ve şefkatle yaklaşan personellerimizle hizmet vermekteyiz. Gerek ev gerek ofislerinizin daha güvende olabilmesi için güvenlik hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Armoni İnsan Kaynakları olarak sizin istek ve ihtiyaçlarınıza en uygun personeli bulmak birincil hedefimiz. İhtiyaç ve çözüm odaklı perspektifimizle, size özel ihtiyaçlarınıza basmakalıp çözümler yerine size özel çözümler üretiyoruz.

BİZ SİZİ ARAYALIM.

Form Submitted Successfully!

We will contact you as soon as possible.