Bebek Bakıcısı

Bebek Bakıcısı

Bir bebek dünyaya gözlerini açtığı ilk andan itibaren hayatımızın odak noktası ve en kıymetli varlığımız haline gelir. Tüm ailenin ilgi odağı, hayatımıza değer katan bir mucizedir. Hayat koşulları bu mucizenin bakımları noktasında sizi zorluyor mu? İş yaşamı ve ona güzel bir gelecek hazırlayabilme telaşı ona yeterince zaman ayırmanızı engelliyor mu ? Ya da bebek bakımında sizinle yükünüzü paylaşacak bir profesyonel mi arıyorsunuz ? Tüm bunlar için güvenilir bir bebek bakıcısı mı arıyorsunuz. Armoni İnsan Kaynakları profesyonel bir bakıcı ajansı olarak bu amaçla kuruldu.

Armoni İnsan Kaynakları olarak olarak bebeklerimizin gelişimini önemsiyor, birer ebeveyn olarak ailelerimizin hassasiyetini biliyor ve bir ebeveyn olarak personel seçme ve yerleştirme işlemlerini yapıyoruz. Bunun için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tüm anne ve babalar bebeklerinin gelişimine önem verir. Her zaman onlar için en iyisi olsun ister. Eğitimin en iyisini alsın bakımı en iyi düzeyde olsun. Çalışan ebeveynler için bu durum biraz daha zorlaşır. Çünkü bebekleri ile fazla ilgilenemezler. Bu durumda devreye bebek bakıcıları girer ve anne ile babanın üzerindeki çoğu yükü azaltır. Bebeğiniz için güvenilir bebek bakıcısı bulmak ve onları bakıcılarına emanet etmek bebeğinizin gelişimi için atacağınız ilk adımdır. Bir bakıcıda olması gereken özellikler, bebeğin ailesi tarafından belirlenmelidir. Nasıl beslenmesi gerektiği, ne tür oyunlar oynamasının istendiği ve gelişiminde hangi yöntemin kullanılmasının istendiği gibi birçok bilgiyi belirleyerek buna uygun bir bebek bakıcısı bulmak gerekir.

 

Bebek Bakıcısının Taşıması Gereken Özellikler

 

Bebeğin gelişiminde önemli rol oynayan bu dönem için bakıcının sahip olması gereken özellikler de çok önemlidir.

 • Bebeğin fiziksel olarak ihtiyaç duyacağı beslenmesi, uyku düzeni, kolik sorunları, yıkarken yapılması gereken işlemler gibi konularda bilgili olmalı.
 • Bilginin yanı sıra bebek bakımı belirli kişilik özellikleri de gerektirmektedir.
 • Bebeğin rutinlerini iyi şekilde takip edebilmesi için düzenli olması
 • Sabırlı ve şefkatli olması,
 • Beklenmeyen durumlara karşı soğukkanlı olması, mümkünse İlkyardım bilgisi olması,
 • Aileye doğru desteği verebilmesi için iletişime açık olması, yeni bir şey öğrenmede algısının açık olması gerekmektedir.
 • Dikkat ve iş disiplini önemli bir özelliktir. Bebeğimiz etrafındaki kişilerin özellikleriyle karakterini oluşturur.
 • Güleryüz ve stresten uzak durabilen adaylar çocuğa daha fazla huzur verebilir. Bebekler etrafında olup biteni hisseder ve onlardan etkilenir.
 • Bakıcının bağımlılık yaratan maddeler kullanmaması gerekir.

 

Bebek Bakıcısı Arıyorum

 

Bebek Bakıcısı arıyorum diyen ailelerimiz bizimle iletişime geçerek bakıcı talebi oluşturabilir. Bebek konusunda desteğe ihtiyaç duyan anneler bebek bakıcısına ihtiyaç duyabilir. Bu ihtiyacın karşılanmasında profesyonel bir desteğe ihtiyaç duyduğunuzda biz size bir telefon kadar yakınız.

Bakıcı hizmetlerimizden yararlanmak isteyen aileler yatılı bebek bakıcısı ve gündüzlü bebek bakıcısı seçeneklerinden hatta yarım gün bebek bakıcısı seçeneğinden talep oluşturup hizmet alabilir.

Firmamızdan hizmet alan ebeveynler en kısa sürede aradıkları kritere uygun ailenizle uyum çerisinde çalışacak bakıcısına kavuşacaktır.

 

 

Bebek Bakıcısı Nasıl Bulunur ?

 

İstediğimiz gibi bir bakıcı bulabilmek aileler için genelde kaygı verici bir durumdur. Bu kaygıları en aza indirmek için resmi çalışan bakıcı danışmanlık firmalarından hizmet alabilirsiniz.

Armoni İnsan Kaynakları olarak bebek bakımı için başvuru yapmış olan ailelerin karşılarına, ailenin isteklerini ve çocuğun ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak en uygun bakıcı adayını çıkartırız. Yeni doğan deneyimi olan bakıcılarımız sayesinde ilk ebeveynlik deneyimi yaşayan aileler bakıcının bilgi ve tecrübelerinden yararlanabilir, özellikle lohusalık döneminde olan anneler bu süreci daha sakin ve bilinçli bir şekilde geçirebilir.

Yeni doğanla bebekle birebir iletişimde olacak bakıcının sağlığı da deneyimi ve bilgisi kadar önemlidir, sağlık taraması hassasiyetle yapılmış olan bakıcılarımıza çocuğunuzu güvenle emanet edebilirsiniz. Yerli ve yabancı bakıcılarımızdan size en uygun olan bakıcı adayıyla tanışmak için bizimle iletişime geçmeniz yeterli.

 

Bebek Bakıcısı Seçimi

 

Negatif insanları her zaman hayatınızdan uzak tutun… Bir bakıcının işlerini gocunmadan ve tiksinmeden severek yapması gerekir. Örneğin alt değiştirmekten nefret eden bir bakıcı için bu iş bir zulme dönebilir.

O zaman genel olarak bebek bakıcısının taşıması gereken nitelikleri maddeler halinde sıralayalım

 

Güvenilir Olma

 

Tabii ki insanın en temel ihtiyacı güvenliktir. Bu yüzden de bakıcı seçerken en temel nokta güvenilir olmasıdır. Bunu için daha önce çalışmışsa referans kontrolü, kimlik taraması gibi yollara başvurabilirsiniz.

 

Esnek Saatlerde Çalışabilir mi?

 

Gece uykusu düzensiz bebekler için çok gerekli olacaktır. Gece kalkamayan bir bakıcı bebek uyandığında sorun olabilir.

Bebeğin temel sağlık problemleri ile ilgilenebilmeli, bebek huzursuz veya yorgun olduğunda mesai kavramını bir kenara bırakabilmeli.

 

Deneyim

 

Elbette daha önce hiç bebek bakmamış birine bebeğimizi teslim etmek zor olacaktır. Eğer ona yeterince deneyim kazanması için gerekli zamanınız varsa deneyimsiz birini de tercih edebilirsiniz.

 

Sigara ve Kötü Alışkanlıkları Olmayan Bebek Bakıcısı

 

Bir bakıcının sigara kullanmaması ve kötü alışkanlıklarının olmaması en önemli tercih sebeplerinden biri olmalıdır. Bağımlılık yapan veya zihin bulanıklığına neden olan ilaçlar kullanan bakıcılar tercih edilmemelidir.

 

Bebeğin Yanında Fazla Makyaj Yapmayacak Bir Bebek Baskısı

 

Bebeklerin tenleri henüz çok narindir ve dış etmenlerden çok çabuk etkilenirler. O yüzden kimyasallarla bezeli makyaj malzemeleri kullanan kişiler bebeğimizden biraz daha uzak durmalı.

 

Bebeğin Beslenmesi

 

 Bakıcılar bebeğin özellikle katı gıdaya geçişte sağlıklı beslenme üzerine bilgisi olması, yoksa öğrenmesi ve bu bilgiyi doktor kontrolünde uygulaması gerekir.

 

Ebeveynlerle Uyum

 

Bebeğin bakımıyla ilgili iş ve işlemler dışında ev işleri de anneyi oldukça yormakta ve yıpratmaktadır. Bu yüzden anneye her anlamda destek olan bir bakıcı tercih sebebi olacaktır. Aile ile iş birliği içerisinde çalışabilmeli, beklentileri karşılama noktasında gerekli olgunluğu gösterebilecek yapıda olmalıdır.

 

Bebek Bakıcıları Neler Yapar?

 

 Bakıcılar en kıymetlimiz olan bebeklerimizin sağlıklı büyümesi için gereken tüm iş ve işlemlerden sorumlu olacak kişidir. Bu işten elbette birincil sorumluluğun ebeveynlerdir bakıcı ise bu sorumlulukların uygulayıcısı niteliğindedir.

Alanlarında deneyimi olan bakıcı adaylarını seçip size doğru desteği verecek bakıcı adaylarını organize ederiz.

Bebek bakıcıları algısı açık, iş disiplinine sahip, bebeğin sağlık durumuna dikkat eden ve aileyle iş birliği içerisinde bebeğin öz bakımlarını doğru şekilde yapan kişidir.

 

Güvenilir Bebek Bakıcısı Bulmak

 

Bir bakıcı seçiminde en önemli husus güvendir. En sevdiğimiz, en kıymetli varlıklarımızı bir başkasının kollarına emanet etmek elbette kaygı vericidir. Bu yüzden Armoni sizi bu kaygılardan arındırmak için kaliteli bir ekiple çalışarak sizin için en güvenilir bebek bakıcılarını sunar.

Bir bakıcı seçerken referans kontrolü, kimlik sicil kontrolü yapabilirsiniz.

 

Bebek Bakıcısının Çalışma Süreleri

 

Bebek bakıcıları yatılı bebek bakıcısıgündüzlü bebek bakıcısı, yarım gün bebek bakıcısı veya saatlik bebek bakıcısı şeklinden çalışabilirler. Burada önemli olan ailenin ihtiyacını doğru belirlemek ve bu doğrultuda hareket edebilmektir.

 

 

 • Yatılı Bebek Bakıcısı

Yatılı bebek bakıcısı olarak çalışan bayanlar genelde yabancılardır. Haftanın 5 günü veya haftanın 6 günü çalışır haftada  bir izinleri olur. Yatılı bakıcı ile çalışmak aileye birçok avantaj sunabilmektedir.

Çalışan anneler için özellikle yatılı bakıcı ile çalışmak konfor sağlayan bir uygulamadır. Uzayan toplantılar, iş seyahatleri, uzaktaki iş yeri için evden çıkılması, gece huzursuzluğu, uyku bozukluğu olan bebeklerin uykusuz gecelere neden olması bütün bunlarda ailenin yanında bir destek bakıcısı vardır.

 

 • Gündüzlü Bebek Bakıcısı

 

Gündüzlü olarak çalışan bayanlar genelde haftanın 5 günü mesaili olarak çalışır. Genel mesai saati olarak sabah 09.00 – 18.00 saatleri olarak kabul görse de ailelerin çalışma saati, eve geliş gidiş saatleri farklılık gösterir. Bu yüzden çalışma saatleri de gündüzlü çalışan bakıcılarda öne veya geriye çekilerek şartlarınıza uygun hale getirilebilir.

 

 • Yarım Gün Bebek Bakıcısı

 

Özellikle çalışan aileler bazen mesailerini yarım gün olarak sürdürmekte. Ya da evden çalışan aileler yoğun saatlerinde bebek bakımında desteğe ihtiyaç duyabilmekte. Burada dikkat ettiğimiz husus ise evinize en yakın bakıcıyı bulabilmektir.

 

Bebeğime Bakıcı Bulmaya Nereden Başlayacağım?

 

Bir bakıcı arıyorsanız ilk yapmanız gereken nasıl bir bakıcı istediğinize dair bir liste oluşturmak olmalı, kriterlerinizi belirlemelisiniz. Bebek bakıcısı ücretleri bu özellikler doğrultusunda şekilleneceği için bunu yapmanız önemlidir.

Eğer yatılı bebek bakıcısı istiyorsanız bunu belirtmelisiniz. Sadece bebek bakıcısı arıyorum diyerek bakıcı bulmanız olanaksız.

Öncelikle danışmanlık şirketlerinden yardım almalısınız. Bakıcı Ajansları İŞKUR tarafından Özel İstihdam Bürosu olarak ruhsatlandırılan kurumlardır. Çalışacağınız ajansın bu ruhsatının olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir.

Bebek bakımı tavsiyelerine göz gezdirmeli ve bebeğiniz için en uygun bakım yöntemini bulmalısınız. Kendiniz için ve bebeğiniz için neyin iyi olacağına karar verdikten sonra, bakıcılar ile iletişime geçmek ve güvenilir bir bakıcıya bebeğinizi emanet etmek kalıyor geriye.

Bebek bakımı ihtiyaçlarımız kimi zaman 3 gün bebek bakıcısı ya da 3 saatlik bakıcı gibi spesifik zaman dilimleri için oluşabiliyor. Bu zaman dilimlerinde yine Armoni İnsan Kaynakları profesyonel bakıcıları veya oyun ablaları ile sizin yanınızda olacaktır. Yabancı bebek bakıcısı ve Türk Bebek bakıcısı gibi farklı ve geniş portföyümüz size en geniş hizmeti en kısa sürede verecektir.

Zaman zaman bakıcılardan kendi evimde bebek bakmak istiyorum ya da kendi evinde çocuğuma bakacak bakıcı gibi arayışlarla karşılaşmaktayız. Bu konuda böyle bir hizmeti önce ebeveynler olarak tasvip etmiyoruz. Doktor çocuğuna bakıcı ya da öğretmen çocuğuna bakıcı gibi yapılan spesifik arayışlarda da firmamız ailelerimizin her zaman yanında olmaktadır.

 

Bebek Bakıcısı Fiyatları

 

Bebek bakıcısı fiyatları oldukça spesifik detayları içinde barındıran bir durumdur. Bakıcı fiyatlarını etkileyen başlıca etmenler şunlardır.

 • Görev tanımı
 • Bakıcının eğitim durumu
 • Bakıcının iş yükü
 • Yaşanılan şehir
 • Bakıcının deneyimi
 • İzin Durumu
 • Evinizin hacmi
 • Evin kalabalıklığı
 • Evde evcil hayvan olması

Ayrıca bakıcının yabancı dil bilmesi, uyruğu gibi faktörler de maaş beklentilerini farklılaştırmaktadır.

Yatılı çalışan bakıcılar daha yüksek maaşlar talep etmektedir. Bebek bakıcısı maaşları bakıcılara aylık olarak verilmektedir. İzin günlerinde ise izin harçlığı olarak bir miktar harçlık sunulabilmektedir.

Gündüzlü bebek bakıcısı maaşları ise yatılı bakıcı maaşlarına göre daha uygun olabilmektedir. Burada esas olan bakıcılardan olan beklentilerdir.

 

Bakıcı Maaşı Ne Kadar -2022 ?

Aileler çok değişken rakamlar nedeniyle şu soruyu çok sorar oldu : 2022 bakıcı maaşı ne kadar oldu ?  Bu ülkemiz koşullarında çok hızlı değişkenlik gösterebilse de genel olarak yatılı bakıcı maaşları 7.000 TL den başlayarak 20.000 TL ye varan ücretlere ulaşabilmektedir.

 

2022 gündüzlü bakıcı maaşları ise 5500 TL den başlayarak 10.000 TL ye varan bir aralıkta değişebilmektedir.

Detaylı bilgi almak için hemen bizi arayarak danışmanlarımızdan destek isteyebilirsiniz.

 

Yabancı Dil Bilen Bakıcı

 

Yabancı dil olarak genelde İngilizce, Fransızca veya Rusça bilen adaylar tercih edilmektedir. Armoni İK portföyünde çok çeşitli ülkelerden yatılı veya gündüzlü bebek bakıcıları bulunmaktadır. Aşağıda Yabancı Dil Bilen bebek bakıcılarını listeledik:

 • Filipinli Bakıcı
 • Endonezyalı Bakıcı
 • Faslı Bakıcı
 • Ugandalı Bakıcı
 • Nepalli Bakıcı
 • Tunuslu Bakıcı
 • Özbek bakıcı
 • Türkmen Bakıcı
 • Azeri Bakıcı
 • Gürcü Bakıcı

 

İngilizce Bilen Bakıcılar Genelde Filipinli bebek bakıcısıdır. En çok Filipinli bebek bakıcıları tercih edilir. Fas, Tunus Cezayir gibi ülkelerden bakıcılar ise Fransızca bilen bebek bakıcısı olurlar. Rusça içinse Özbek ve Türkmen bebek bakıcısı ya da Gürcü bebek bakıcısı tercih edilebilir.

 

 • Filipinli Bebek Bakıcısı

 

Filipinli bebek bakıcısı en çok tercih edilen bakıcılardır. Yabancı dil bilmelerinin yanında iş disiplinleri, olumlu ve yapıcı karakterlikleri onları ön plana çıkarır. Sakin bir yapıları vardır.

Filipinli bebek bakıcısı maaşları dolar ile verilmektedir.

 

 • Endonezyalı Bebek Bakıcısı

 

Endonezyalı bebek bakıcısı yine İngilizce bilen genç dinamik bebek bakıcılardır ve Filipinli bakıcılara kıyasla rakamsal boyutta beklentileri daha uygundur.

Endonezyalı bakıcı maaşları dolar ile verilmektedir.

 

 • Özbek Bebek Bakıcısı – Türkmen Bebek Bakıcısı

 

Özbek bakıcı ve Türkmen bakıcı genelde Rusça bilirler. Bunun yanında Türkçeleri iyidir ve İngilizcesi olmayan aileler anlaşabilmek için Türkçe bilen adayları tercih etmektedirler.

Özbek  bakıcı maaşları ve Türkmen bakıcı maaşları genelde TL para birimi olarak ödenir.

 

 • Ugandalı Bakıcı

 

Ugandalı bakıcılar sakin enerjik ve güler yüzlü olmasıyla bilinir. Anadilleri İngilizcedir. Genelde eğitimli bakıcı arayanlar tercih edebilir.

Ugandalı bakıcı maaşları TL cinsinden maaş ile çalışır.

 

 • Fransızca Bilen Bakıcılar

 

Fransızca bilen bakıcılar genelde Fas, Tunus, Cezayir gibi ülkelerden gelen kadınlardır. Arapça, Fransızca ve İngilizce bilirler.

Fransızca bilen bakıcı maaşları genelde dolar para birimi üzerinden ödenir.

 

Çalışan Annelere Destek

 

Anneler iş hayatında aktif rol aldıkça birtakım fonlarla destekler sağlanmaktadır. Bu fonlardan yararlanan aileler için sertifikalı bebek bakıcısı adayları gerekmektedir.

Çalışan annelerin en büyük sıkıntısı bebeğini güvenilir bir ele teslim etmektir. Armoni Burada devreye girer ve size en uygun bakıcıyı bulmakta ailenizin bir bireyi gibi seçici davranır.

 

Filipinli Bebek Bakıcısı

 

Filipinli Bebek Bakıcısı ülkemizde ve dünyada oldukça rağbet görmektedir. Özellikle çocuklarının bir yabancı dil bilerek yetişmesini isteyen aileler Filipinli bakıcı tercih etmektedir. Filipinli bakıcı sadece İngilizce bilen bakıcı oldukları için değil Filipinlilerin genel karakteristik özelliklerinden ötürü de tercih edilir.

 

Filipinli Bakıcı Özellikleri

 

-Ülkelerinden ayrılmadan önce mutlaka bebek bakıcılığı noktasında bir eğitime tabi tutularak yurtdışına çıkışları onaylanır.

– Uzak doğu sakinliğini ve soğukkanlılığını üzerlerinde taşırlar.

-İş odaklılardır, iş disiplinleri yüksektir.

– Anadilleri İngilizce olması nedeniyle çocuğun bebeğin dil gelişimine katkıda bulunur.

Filipinli Bebek Bakıcısı Ücretleri

 

Filipinli Bakıcı maaşları dolar olarak ödenir. Türkiye’de olan Filipinli Bakıcılar 1000 -1500 dolar arasında maaşlar talep edebilmektedir.

Filipinli bakıcı maaşları konusunda belirleyici faktör işverenin beklentileridir.

 

Deneyimli Bebek Bakıcısı

 

Armoni İK olarak size bakıcı portföyü oluştururken bu konuda bilgi sahibi, daha önce bebek bakmış veya bu konuda eğitim almış bakıcılardan bir portföy oluşturulur. Şartlar uygun ise mümkün olduğunca bu konudan referans verebilen elemanlar tercih edilir.

 

Bebeklerde İletişimin Önemi

 

Bebekler anne karnından itibaren annenin duyguları hisseder ve his durumlarını şekillendirir. Doğduktan sonra da çevrelerine kayıtsız kalmaz ve çevresindeki duygu durumlardan etkilenir. Deneyimli bir bakıcı için temel nokta hislerini, olumsuz yaşantılarını bebeğe, ev ahalisine hissettirmemesidir.

Her bebek ilgiyi sever, kendisiyle ilgilenilmesini ister. Bu noktada ebeveynlere ve bakıcıya düşen temel görev bu ilgiyi ve sevgiyi bebeklere her daim hissettirmektir.

Sevildiğini bilen hisseden bebekler daha mutlu büyürken ilerleyen süreçte oyunlar, aktiviteler devreye girmektedir. Bakıcı bu noktada da bebekle gerekli iletişim kanallarını açık tutmalı ve onun gelişimsel duygu durumlarına sabırla yaklaşmalı ve yönlendirebilmelidir.

 

Bakıcıların Ailelerden Beklentileri

 

Bakıcıların işverenden en temel isteği beklentilerin net olarak verilmesi; maaş, mesai saatleri, görev tanımı gibi konuların açık belirtilmesidir. Unutmayın ki evinizde huzurlu bir şekilde çalışan bakıcı aynı huzuru bebeğinize de yansıtacaktır.

Bu yüzden ailelerimiz görüşme esnasında tüm detayları şeffaf bir şekilde paylaşmalı karşılıklı mutabakat sağlandıktan sonra personel işe başlatılmalıdır.

 

Evde Yatılı Bakıcı Bul

En sevdiğiniz varlıklara evde yatılı bakıcı bulmak için yapılan çalışmalarımızda size eleman seçmeden önce kendimizi sizin yerinize koyuyor ve biz olsak neler isterdik deyip bakıcı elemelerimizi ona göre yapıyoruz.

 

Yarım Gün Bakıcı Arayanlar

Özellikle kendi işi olan veya çalışma modelinde hibrit çalışma diye nitelediğimiz evden ve biraz ofisten çalışma modellerinin çıkmasıyla birlikte ailelerin de yarım gün çalışacak bakıcı ihtiyaçları doğdu. Bu anlamda yarım gün bakıcı arayan aileler için de evlerine yakın lokasyonda oturan bakıcılar seçmeye özen gösteriyoruz.

 

Evde Bebek Bakıcısı

 

Armoni İnsan Kynakları bakıcı hizmetini tercih eden aileler evde bakıcı bulabileceği gibi kendi evinde bebek bakan bakıcılarla da çalışabilme imkanı yakalamaktadır. Bunun için tek yapmanız gereken bizimle iletişim kurmaktır.

 

Yenidoğan Bebek Bakıcısının Bilmesi Gerekenler

 

Özellikle yenidoğan bebekler çok hassastır ve bakımlarının dikkatli bir şekilde yapılması gerekir. Bu anlamda yenidoğan bakıcısı aşağıdaki bakım gereksinimlerini mutlaka bilmelidir.

 • Lohusa anne Psikolojisi
 • Bebek Emzirmesi için anneye destek verilmesi,
 • Beslenme süreleri
 • Alt değişimi
 • Yıkanması
 • Uyku düzeni
 • Cilt bakımı
 • Bebeğin göbek bakımı

 

Bebek Bakıcısının Bebeğin Gelişimine Etkisi

 

Bebekler doğdu andan itibaren öğrenmeye anlamaya ve anlamlandırmaya başlarlar. Temel ihtiyaçları karşılanan bebekler bu anlama ve anlamlandırma süreçlerinde bir bakıcının da desteğini alarak oyunlar, etkinlikler düzenlenir. Buda algıyı açarken çevresini tanır ve zihinsel gelişimi şekillenir.

 

Bebeğim Bakımları ve Bebeğin Beslenmesi

 

Bebekler temelde fiziki ihtiyaçlarının giderilmesi noktasında yardıma muhtaçtır ve bu yardımın doğru bir şekilde yapılması gerekir. Bunlar belirli bir birik ve deneyim isteyen bu işleri aşağıda genel olarak sıraladık:

 • Bebeğin altının bezlenmesi,
 • Kolik problemlerinin giderilmesi,
 • Kıyafetlerinin giydirilmesi,
 • Uygun oda sıcaklığının ayarlanması,
 • Kıyafetlerinin temizliği,
 • Uyku problemlerinin giderilmesi,
 • Ağlayan bebeğin susturulabilmesi,
 • Beslenmesi
 • Bebeğin Taşınması,
 • Rutin banyosunun yaptırılması
 • Beslenmesi,
 • Ek gıdaya ihtiyaç duyulan zamanlarda doğru besinlerin organize edilmesi

 

Bebek Bakıcısı İş İlanları

Bebek bakıcısı iş ilanları arayarak çalışmak isteyen bayanlar web sitemizde iş ilanları kısmına tıklayarak güncel iş ilanlarımızı görebilir, başvur butonuna tıklayarak iş başvurusu yapabilirler. Yatılı bakıcı ilanları ve gündüzlü bakıcı ilanları sayfamızda düzenli olarak yayınlanmaktadır.

 

Bebek Bakıcıları ile İlgili Sık Sorulan Sorular

 

En Uygun Bakıcı Hangileri ?

Ücret bazında baktığımızda en uyguna çalışan bakıcılar şu anda Ugandalı Bakıcılardır. Yabancı dil bilgilerinin yanında anlayışlı ve sakin yapıları onları ailelerin tercihi haline getirmiştir.

 

Bebek Bakıcılarına Nasıl Güvenebilirim?


 Bakıcılarımız referansları alınarak size yönlendirilir veya direk sizlerin referansı ile görüşmesi sağlanır.

 

Bebek Bakıcısı ücretleri Ne Kadar?


 Bakıcı ücretleri yaş deneyim yabancı dil bilgisi gibi kriterler dahilinde değişiklik göstermektedir. Kriterleriniz doğrultusunda bebek bakıcısı fiyatlarını öğrenmek için bizi arayabilirsiniz.

 

Bebek Bakıcıları Yatılı Olarak Çalışıyor mu?


Evet, bebek bakıcıları gündüzlü çalışabildiği gibi yatılı olarak da çalışmaktadır. Bu konuda geniş bakıcı portföyümüzü görmek için bize ulaşabilirsiniz.

 

Bebek Bakıcısı ile Çalışırken Eve Kamera Taktırmalı Mıyım?


Evet, eve kamera taktırmanız hem sizin iç huzurunuz hem de bakıcının hesap verebilirliği anlamında etkilidir. Birçok bakıcının evde kamera olması işine gelir.

 

Bebek Bakıcıları Ev İşlerinde de Yardımcı Oluyor mu?


Bazı aileler bebek bakımı yanında bakıcılardan ev işleri de talep etmekteler. Çocuktan arta kalan zamanlarda birçok bakıcı ev işlerinde de aileye yardımcı olmaktadır.

 

Whatsapp
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Armoni Danışmanlık
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?