Kurucumuzun Mesajı

Hakan Baş Kimdir?

Marmara Üniversitesi Eğitim Yönetimi Yüksek Lisans programı mezunu Hakan Baş yıllardır Özel Okullarda Yöneticilik, Öğretmenlik ve Farklı üst düzey yöneticilik görevlerinde bulunmuş farklı kurumlarda ve üniversitelerde öğretmen atölyeleri – eğitimleri düzenlemiş, Belediyelerde, Kültür Merkezlerinde, Hastanelerde ve sayamayacağımız birçok kurumda eğitimler seminerler düzenlemiş, canlı yayınlara katılmıştır.

Tüm bu alanlarda sağlanan duruş sizlerin de bize duyacağı güvenle taçlanacaktır.

Hakkımızda daha fazla bilgiye Linkedin profilimizden ulaşabilir twitter de çalışmalarımızı takip edebilirsiniz.

Sosyal Medya LİNKEDİN | TWİTTER

Kurucumuzun Mesajı

Çağın hızlı gelişimi ve Annelerin iş yaşamına daha fazla katılımı ile artan bakıcı, dadı ev işi yardımcıları ve diğer görevlilere duyulan ihtiyaç beraberinde güvenilir hizmet veren şirketlere de ihtiyacı artırmıştır. Bu noktada duyulan bu ihtiyacı gidermek, ilkeli ve şeffaf kurumsal yapı ile ailelerin hem güvenini kazanmak hem gönlünü kazanmak amacıyla ekibim ile ARMONİ İnsan kaynaklarını kurduk.

ARMONİ İnsan Kaynaklarını kurarken önce ebeveyn olup ailelerle empati kurduk sonrasında da yıllardır Eğitim camiasının her kademesinde edindiğimiz bilgi ve deneyimi işimize, emeğimize kattık. Böylece işin her aşamasında en kaliteli, ilkeli güvenilir hizmet veren bir yapıyı ortaya çıkardık. Umarım bir noktada sizinle de yollarımız kesişebilir, sağlıcakla kalın…

 

Whatsapp
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Armoni Danışmanlık
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?