Hasta Bakıcısı.

Yaşlılık, kaza ve benzeri çeşitli sebeplerden kendi bakımını gerçekleştiremeyen sevdikleriniz için hasta bakıcı hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Hasta bakımı dendiğinde her ne kadar akla tıbbi sağlık personeli gelse de, hasta bakıcı ihtiyaç sahibi kişinin bütün ihtiyaçlarını ve taleplerini karşılamak adına hizmet vermektedir. Bakıcı aradığınız kişi hasta değil yaşlı ve bakıma ihtiyacı varsa Yaşlı Bakıcısı sayfamızdan ulaşabilirsiniz, veya hastanız için tıbbi personel arıyorsanız Hasta Hemşiresi sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Hasta bakıcının en iyi şekilde hizmet verebilmesi için belli başlı özelliklere sahip olması gerekmektedir. Öncelikle temel sağlık bilgisinin olması ve bunu uygulayabilecek kapasitede olması gerekmektedir. Özellikle yatılı hastaların alt değiştirmesi, sağa-sola döndürülmesi ve kaldırılması gibi durumlarda belirli teknikler uygulanmalıdır, aksi takdirde hem bakıcının hem de hastanın sağlığı olumsuz yönde etkilenebilir. Bakıcının teknik bilgisinin yanında sabırlı, şefkatli ve güler yüzlü olmalıdır. Gerek yatılı gerek gündüzlü olsun bakıcının aileyle ve özellikle hastayla olan iletişimi çok önemlidir. Bakıcı iletişime ve öğrenmeye açık olmalı, ailenin ve hastanın hassasiyetlerini göz önünde bulundurarak hizmet vermelidir.

Armoni İnsan Kaynakları olarak istek ve ihtiyaçlarınıza en uygun bakıcı adayını seçkin portföyümüzden yararlanarak bulmak için bizimle iletişime geçin.

Biz Sizi Arayalım

Güncel Yazılarımız

bebek bakıcı, çocuk bakıcı, yabancı bakıcı
Çocuk Bakıcısı
Bebek bakıcısı