Ev Yardımcısı

Ev Yardımcısı

Ev işleri yapmak özellikle çalışan aileler için vakit ayrılamayan, yapmakta zorlanılan bir hal alıyor.  Yorgun argın eve gelen aileler ev işleriyle de uğraşmak zorunda kalabiliyor ya da büyük evlerde ev işleri rutinleri eziyet halini alabiliyor. Ev yardımcısı hizmeti verdiğimiz aileler bu sorunun üstesinden gelerek kendilerine daha fazla zaman ayırabiliyor.

Ev işlerine yardımcı olarak verdiğimiz temizlik elemanları evinizin hijyeni ve düzeni noktasında aktif görev alabiliyor. Ev işi Temizlik personelleri evinizde yapılması gereken rutin temizlik işleri ile ilgilenirken servis vs. gibi iş ve işlemlerle de en büyük yardımcınız oluyor.

Armoni İnsan Kaynakları burada evinizin genel düzeni ve temizliği anlamında ailelerin temel gereksinimlerini doğrultusunda en doğru personeli bulmak için verimli ve etkili bir çalışma yürüterek sizlere sunar.

 

Ev Yardımcısı Fiyatları

 

Ev işi yardımcısı fiyatları çalışacağınız  elemanın niteliklerine, evinizin büyüklüğüne yaşadığınız şehre göre değişiklik göstermektedir. Burada ailelerimizle doğru ve güncel fiyatlar üzerinden bir bütçelendirme yaparak ailemiz için en uygun temizlik personelini bulmaya çalışırız. Bunun için İK uzmanlarımızla diyaloğa geçebilirsiniz.

 

Yatılı Ev Yardımcısı  ve Gündüzlü Ev Yardımcısı Görevleri

 

 • Evlerin genel temizlik ve düzeninden sorumlu olurlar.
 • Ailenin talebi ve beklentileri doğrultusunda ev alışverişi ile ilgilenebilirler.
 • Yine ailenin isteği doğrultusunda yemek yapabilirler.
 • Ailenin günlük rutinleri doğrultusunda hareket ederek aile ile uyum içerisinde olur.

 

 

Ev İşlerine Yardımcı Ararken Dikkat Edilecekler

 

 • Adayların kimlik ve evrak kontrollerini mutlaka yapın
 • Referans kontrollerini mutlaka yapın
 • Yatılı temizlikçi ile çalışacaksanız onun için evde yaşam alanı hazırlayın
 • Adayın güler yüzlü ve işten kaçmayacak bir profil çizmesine dikkat edin.
 • Beklentilerinizi görüşmede açık ve net bir şekilde belirtin ve kabul eden adaylarla çalışın.
 • Çalışma saatlerinizi açık ve net şekilde belirleyin.
 • Adayın iletişim yönünün kuvvetli olmasına dikkat edin.

 

Güvenilir Ev Yardımcısı Arıyorum, Nasıl Bulabilirim ?

 

Ev işleri yardımcısı arayan aileler öncelikle güvenilir bir danışmanlık firması ile çalışmalıdır. Çalıştığınız firmanın İşkur tarafından Özel İstihdam Bürosu olarak ruhsatlandırıldığına özellikle dikkat edin ve belgelerini sorgulayın.  Armoni İnsan Kaynaklarının uzman personeli size bu konuda yardımcı olacaktır.

 

Nerelere Hizmet Veriyoruz ?

 

Armoni İnsan Kaynakları başta İstanbul olmak üzere Özel İstihdam Bürosu olarak Türkiye’nin ve dünyanın birçok ülkesine ev işleri yardımcısı göndermektedir.


Ev Yardımcısında Bulunması Gereken Özellikler Nelerdir?


-Hijyen Kurallarına dikkat etmelidir.
-Birlikte çalıştığı ailenin yaşam koşullarına uyum sağlayabilmeli.
-Görev tanımlarına tam uyum sağlayabilmeli
-Güler yüzlü olarak pozitif iklim sağlamalı
-İletişimi aile ve çocukla kuvvetli olmalı.
-ev yardımcısın ruhsal ve bedensel bir engeli olmamalı.

 

Ev Yardımcısıyla Çalışmanın Avantajları Nedir?


Ev işleriniz özellikle çalışan bayanlar için yük olmaktan kalkacak ve kendinize daha vazla zaman ayırabileceksiniz.

 

Yatılı Ev Yardımcısı ile Çalışırken Nelere Dikkat Edilmeli?


Yardımcınızın güvenlik ve referans kontrollerini mutlaka yapın.

 • Onunda bir birey olduğunu unutmadan ona özel yaşam alanları oluşturun.
 • Yardımcı ile anlaşmadan önce iş tanımını net olarak koyun ve görüşmede net olarak anlatıp, anladığından emin olun.

 

Yatılı Ev Yardımcısı Arıyorum Diyenler Nasıl Bir Yol İzlemeli?

 

 • Yatılı bir yardımcı ile çalışırken en önemli faktör güvenliktir. İyi bir yardımcı bulabilmek için Güvenilir bir bakıcı ajansından destek alabilirsiniz. Bakıcı aldığınız firmanın İşkur’a bağlı ruhsatı bulunan bir Özel İstihdam Bürosu olup olmadığını mutlaka sorgulayın ve Belgelerini kontrol edin.

 • Kriterlerinizi net olarak belirleyin ve adayın bu kriterleri karşılayıp karşılamadığını sorgulayın.

 

Yatılı ev yardımcısı Fiyatları nedir?


Yatılı yardımcı maaşları bakıcının uyruğu, eğitimi, deneyimi, yabancı dil bilgisi ve yaşadığınız şehir kriterlerinde farklılık göstermektedir. Ayrıntılı bir maaş aralığı oluşturabilmek için İnsan Kaynakları Uzmanlarımızdan destek alabilirsiniz

 

Temizlikçi

 

Evlerde günlük temizlikçi  haftalık veya dönemsel çalışacak temizlik personeli sağlamaktayız. Hizmet almak için hemen bizi arayabilirsiniz.

 

Eve Yardımcı Arıyorum

 

Eve yardımcı arıyorum diyen ailelerin her zaman ilk tercihi Armnoi Danışmanlık olmuştur. Türkiye'nin en büyük aileleri ile çalışan Armoni Danışmanlık sizin ve ailenizin konforu için her zaman özenle çalışır ve size uygun en iyi adayları karşınıza çıkarır. Size düşen ise bu adaylar hakkında karar vermek ve işe başlatmaktır. 

Armoni'ye gelen iş verenler genelde istedikleri gibi birini bulamadıkları şikayetiyle gelir ve ofisimizden ayrılırken şikayetleri bitmiş, mutlu bir şekilde ayrılır. 

 

Evde Yatılı Yardımcı

 

Evde yatılı yardımcı görevi üstlenen çalışanlar genellikle yabancı ev yardımcılarıdır. Ülkemize geliş sebepleri öncelikle çalışmak olduğu ve burada aile bağları olmadığı için yatılı olarak çalışmaya daha müsaittirler.

 

Yabancı Ev Yardımcısı

 

Yabancı ev yardımcısı ile çalışmak isteyen aileler için  birçok milletten birçok seçenek bulunmaktadır. Filipinli Ev Yardımcısı, Özbek -Türkmen Ev Yardımcısı ya da Endonezyalı, Afrikalı, Nepalli gibi seçenekleri değerlendirilebilir. Yabancı Ev Yardımcısı portföyümüz oldukça geniş ve çeşitlidir. Tüm adaylarımız oturma izni olan legal adayladır ve hemen iş başı yapabilecek durumdadırlar.

 

Kolayca Ev Yardımcısı Bul 

Armoni danışmanlık ile kolayca ev yardımcısı bul ve işe başlat. Talebinizi bize detaylı bir şekilde ilettiğinizde uygun seçenekler arasından en uygun ev yardımcısı hızlı bir şekilde bulunur. 

 

Eve Temizlikçi

 

Eve Temizlikçi için günlük haftalık gündüzlü ya da yatılı eve temizlikçi seçenekleri değerlendirilebilir. Eve temizlikçi arayanların ilk şartı tabiki güven ve hijyendir. Yaşam alanlarımızı hijyenik bir hale getirecek kişinin bu konuda deneyim sahibi olması işinizi kolaylaştıracaktır. Bu yüzden Armoni Danışmanlıktan profesyonel bir destek alabilirsiniz.

 

Ev İşlerine Yardımcı

 

Ev İşlerine yardımcı arayan aileler öncelikle ne istediklerini belirlemeli sonrasında bu taleplerini firmamıza içtenlikle anlatabilmelidirler. Böylelikle ne istediğinizi anladığımızda size en uygun adayları çıkarır ve böylerikle sizi daha az yormuş oluruz. Müşteri temsilcilerimiz sizlerle görüşmelerinde sizin beklentilerinizin doğru yönlendirilmesi noktasında sizlere danışmanlık yapmaktadır.  Böylelikle doğru adaylar için doğru kararlar verilir ve istihdam sağlanmış olur. 

 

Yardımcı Kadın Bulan Şirketler

 

Eve yardımcı bulan şirketlerde aranması gerek en temel kural elbette güvenirliliktir. Armoni İnsan Kaynakları bu noktada Türkiye'nin en büyük aileleri ile çalışmakta olup rüştünü ispatlamış resmi bir firmadır. Bu konuda birçok merdivenaltı firma olduğu gibi birçok ailede bu firmalarla çalışmış olmanın mağduriyetini yaşamıştır. Bir firmada sorgulayacağınız ilk kural bu firmanın İşkur'a bağlı bir özel istihdam bürosu olup olmadığıdır. Bunun için gerekli ruhsatı sorgulayabilir, işkur belge numaralarını alarak İŞKUR sitesinden özel istihdam büroları listesinde sorgulayabilirsiniz. 

 

Eve Yardımcı Bayan Fiyatlar 2022

 

Eve yardımcı bayan fiyatları 2022 ülkemiz koşullarında sürekli değişmekle birlikte istenilen işin niteliği, adayın bu konuda tecrübeleri ve deneyimleri gibi birçok faktör de değişiklik sağlamaktadır.  Günlük temizlik fiyatları, haftada 3 gün temizlikçi fiyatları, tam zamanlı temizlikçi ya da yatılı eve yardımcı bayan fiyatları gibi birçok seçenekle değerlendirilmektedir. Bu yüzden hemen bizi arayarak beklentilerinizi tam olarak anlatıp doğru iş için doğru fiyatlandırma konusunda destek alabilirsiniz. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Whatsapp
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Armoni Danışmanlık
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?