Ev - Villa Personeli

Eve Yardımcı: Aşçı, Bahcivan, Şoför

Günlük hayatın yoğun temposunda ev yardımcısı sayesinde evinizdeki kısıtlı zamanınızı dinlenmeye ve rahatlamaya ayırın, ev işlerinin canınızı sıkmasına izin vermeyin. Bütün ihtiyaçlarınızın çözümü için Armoni İnsan Kaynakları olarak size bir telefon kadar yakınız.

ÇÖZÜM ODAKLI YAPIMIZ İLE,

  • Ev işlerine yardımcı
  • Villaya karı koca
  • Ev aşçısı
  • Kahya
  • Bahçıvan
  • Şoför

Ve daha bir çok ihtiyacınızı alanında uzman personellerimiz sayesinde gideriyoruz.

İhtiyacınıza göre  personel ya da evin bütün işleriyle ilgilenecek ev işlerine yardımcı personel hizmetlerimizden yararlanarak evinizde daha huzurlu vakitler geçirebilirsiniz.

Villaya verdiğimiz karı koca hizmetinde ise erkek bahçıvanlık, makam şoförlüğü, havuz gibi hizmetlerden sorumluyken, kadın evin temizliğinden, günlük yemeğinden, düzeninden ve isteğe bağlı olarak çocuklardan sorumludur.

Kahya hizmetimiz sayesinde evinizin ve çalışanlarınızın düzeninin korunmasına yardımcı oluyoruz. İnsan hayatının en önemli noktalarından biri olan ev hayatının düzenli olması iş ve sosyal yaşantının da düzeninin korunması için hayati rol oynar. Bu yüzden izin verin size en uygun kahyayı bulalım, düzeniniz bozulmasın.

Ev aşçısı hizmetimizden yararlanarak ailenize ve misafirlerinize lezzetli yiyecekler sunabilirsiniz. Damak tadınıza ve diyet programınıza uygun yiyecekler hazırlayabilecek ev aşçınızla birlikte daha sağlıklı bir hayat yaşayabilirsiniz.

Yaşadığınız evin bir parçası olan bahçelerinizin düzenini sağlamak ekstra emek ve profesyonellik gerektirmektedir. Sağladığımız bahçe peyzajı hizmetiyle alanında uzman ve isteklerinize uygun personele ulaşabilirsiniz.

Tüm bunların yanında müşteri odaklı esnek yapımız sayesinde benzersiz ihtiyaçlarınıza dahi çözüm bulabiliyoruz. Armoni İnsan Kaynakları olarak sizi dinliyor, sizi anlıyor ve size özel çözümler üretiyoruz. Alanında uzman, deneyimli ve güler yüzlü personellerimizden istek ve ihtiyaçlarınıza en uygun adayla tanışmak için hemen tanışalım. Ev dışı ihtiyaçlarınız için İnsan Kaynakları hizmetimizi değerlendirebilirsiniz.

EV YARDIMCISI FİYATLARI

Ev Yardımcısı fiyatları personelin niteliğine, evinizin büyüklüğü ve yapısına, iş beklentilerinize ve çalışma şeklinize göre değişmektedir. En doğru fiyat teklifini almak için profesyonel ekibimizden destek alabilirsiniz.

 

Whatsapp
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Armoni Danışmanlık
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?