Değerlendirme Merkezi

Değerlendirme Merkezi

 

Değerlendirme merkezi hizmetlerimiz ile yanlış işe alım riskinin önüne geçmeniz mümkündür. Firmamızda çalışan uzman İnsan Kaynakları departmanı ile kurumunuza en uygun niteliklere sahip personelleri işe almanız ve önyargı olmadan yeni bir başlangıç yapmanız firmamız sayesinde olağandır. Armoni İnsan Kaynakları olarak sahip olduğumuz tarama testleri kurumunuz için en iyi adayları belirler ve işe alma kararlarınızın çok daha hızlı ve önyargısız hale getirir.

 

Sektör ne olursa olsun başarı elde etmek daima zordur. Bu zorlukları yenmek için alanında profesyonel personellerden destek almak gerekir. Kişilerin yeterli tecrübe ve profesyonelliğe sahip olduğunu anlamak çoğu zaman zordur. Fakat firmamızın değerlendirme merkezi hizmetleri ile iş başarısını elde edebilirsiniz.

 

Değerlendirme Merkezi Önemi

 

Firmamızın sunmuş olduğu değerlendirme merkezi hizmetlerinin önemi oldukça büyüktür. Sektörünüze aday olmak isteyen personelleri kodlama ve dijital pazarlama gibi sektöre özel becerilerin yanı sıra eleştirel düşünme anlamında da kabiliyetlerini test etmekteyiz. Genel ve özel becerileri değerlendirerek kurumunuza en uygun adayı tarafınıza yönlendirmekteyiz.

 

Kurumunuza çalışmak için başvuru yapacak kaliteli adaylar bulunabilir. Bu adayları tek tek analiz etmek için kaliteli zaman ayırmak gerekir. İş yoğunluğunda bu durum imkânsız olabilir. Ancak firmamız sizin adınıza profesyonel adaylar arasından en iyi seçimi yaparak iş hayatında başarı basamaklarını çıkmanızı sağlar. Tek tek CV incelemesi ve ön mülakatlar ile zaman kaybetmeden firmamızdan kaliteli hizmet alarak sektörünüze yeni isimler ekleyebilirsiniz.

 

Değerlendirme Merkezi ile Ön Yargıya Son

 

Firmamızın sunduğu değerlendirme merkezi hizmetleri ile farklı takımlarla daha iyi projelere imza atabilirsiniz. Acaba iyi mi, işinde uzman mı kaygılarından sıyrılarak hiçbir ön yargı benimsemeden yeni personelleriniz ile farklı alanlarda takım olabilirsiniz. İşe başlamak isteyen adaylara sunmuş olduğumuz değerlendirme testleri yeteneklerini en iyi şekilde ön plana çıkarmayı sağlar.

Profesyonel olarak hazırlanmış testlerimiz markanızın bir uzantısı şeklinde taraflara sunulur. Bu sayede hem adayların motivasyonu artar hem de kurumunuza en yakışır adaylar işi hak eder. Siz de uygun fiyatlarla sunduğumuz hizmetlerden en iyi şekilde yararlanarak zamandan tasarruf edebilirsiniz.

Whatsapp
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Armoni Danışmanlık
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?