Profesyonel Dadı

Çoğu zaman profesyonel dadı ve çocuk bakıcısı aynı terimlermiş gibi düşünülüp kullanılsa da, profesyonel dadılar çocuğunuzun gelişimi ve eğitimi için hizmet vermektedir. Günlük bakımın yanı sıra asıl iş olarak eğitici ve öğretici etkinliklerle çocuğunuzun gelişimini destekler. Dil ve zihinsel gelişim için erken çocukluk eğitimi hayati önem taşımaktadır ve bu eğitimin ne kadar erken olduğu etkisinin boyutuyla ilişkilidir.

Sadece bilgili olmak profesyonel dadı için yeterli bir özellik değildir, aynı zamanda aileyle kaliteli ilişkiler kurabilmesi için iletişime ve öğrenmeye açık, güler yüzlü, anlayışlı ve sabırlı olması gerekmektedir. Çocuğun gelişimi için rutinler hayati önem taşımaktadır, çocuğun hayatını rutinleştirebilmesi için profesyonel dadının düzenli ve sorumluluk duygusu yüksek olması gerekmektedir. Ailenin hassasiyetlerini göz önünde bulundurarak hizmet vermesi ve saygılı olması gerekmektedir.

Armoni İnsan Kaynakları olarak sahip olduğumuz seçkin profesyonel dadı portföyümüzden yararlanarak çocuğunuza daha iyi bir gelecek sunabilirsiniz. Dilerseniz yabancı profesyonel dadılarımızla çocuğunuz erken yaşta farklı diller öğrenebilir, yatılı ve gündüzlü seçeneklerimizle isteklerinize en uygun dadı adayıyla tanışmak için bugün bizimle iletişime geçin. Oyun ablalığı gibi seçenekler için Çocuk Bakıcısı hizmetimizi değerlendirebilirsiniz

Whatsapp
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Armoni Danışmanlık
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?