Outsourcing

Outsourcing

 

Outsourcing, firmamızın sizlere sunmuş olduğu kaliteli hizmetlerden biridir. Teknolojinin hızla gelişmesinin ardından dijital ortama doğru ilerleyen firmalar ekonomik çalışma yöntemlerine yönelmektedir. Bu doğrultuda minimum harcamalar ile maksimum verim amaçlamaktadırlar. Geçtiğimiz senelerde yaşanan pandeminin ardından şirketler çalışma prensibini güncelleyerek yeni çalışma stillerini benimsemiştir.

 

Armoni İnsan Kaynakları olarak her sektörden firmanın iş gücünü hafifleterek iş odaklı çözümlerinde yanlarında olduğumuzu hissettirmekteyiz. Son yıllarda yazılım alanında yurtdışından pek çok şirkete outsourcing kapsamında geniş yelpazede hizmetler sunmaktayız. Şirketinizin neredeyse tüm işini sizler adına uzaktan yöneterek düzenli rapor tutup maksimum seviyede verim elde etmenizi sağlamaktayız. Bünyemizde pek çok profesyonel çalışanı barındırarak pek çok şirketin iş ortağı olmaktayız. Günden güne büyüyen firmamıza katılmak için siz de şirketimizle iletişim kurabilirsiniz.

 

Outsourcing ile Siz de Büyüyebilirsiniz

 

Firmaların öncelikli amacı adım adım büyümektir. Büyümek ve marka sahibi olmak istiyorsanız işinin uzmanı firmalardan hizmet almanız size fayda sağlar. Geçmişten günümüze outsourcing kapsamında hizmet sunan firmamız neredeyse her sektörde dış kaynak yönetimi sunmaktadır. Tekstil, otomotiv, beyaz eşya, gıda ve mobilya alanlarında sıklıkla hizmet vermekteyiz. Dış kaynak kullanmak firmanıza pek çok avantajı getirecektir.

 

Outsourcing Kullanmanın Faydaları Nelerdir?

 

Outsourcing yani dış kaynak yönetimi kullanmanın sizlere pek çok faydası vardır. Dış kaynak yönetimini kullanmanın başlıca avantajı işletme giderlerini denetlemek ve diğer manada gideri düşürmek yer almaktadır. Outsourcing ile iç kaynakları başka alanlarda da kullanabilirsiniz. Bu da yeniden yapılanma imkânı sunar. Outsourcing işleminin sizlere sağladığı diğer avantajları şu şekilde sıralayabiliriz;

 

  • Maliyeti düşürmeye yardımcı olur.
  • Teknolojik ve sektörel anlamda yenilikleri takip edebilirsiniz.
  • Firma kendini sürekli yenileyerek değişime ayak uydurabilirsiniz.
  • Üretkenlik artarak denetleme süreci ortadan kalkar.
  • Yapılan çalışmalar esneklik ve hız kazanır.
  • Alanında uzman ve profesyonel firma ile çalışmak konfor kazandırır.

 

Sizler de firmamız sayesinde bu avantajlara sahip olabilirsiniz. Yıllardır sektörde lider isimlerden biri olan firmamız müşterilerine maksimum düzeyde rahatlık ve verim sağlar.

 

Outsourcing Kullanımında Dikkat Edilmesi Gereken Detaylar Nelerdir?

 

Outsourcing kullanımında dikkat edilmesi gereken bazı detaylar vardır. Firmamız her ne kadar bu detaylara hâkim olsa da sizler de bu konuda bilinçli olursanız firma seçimini daha iyi yapabilirsiniz. Outsourcing hizmetinde en ufak detayın dahi atlanmaması gerekir. Çalışmaların eksiksiz ve kusursuz bir şekilde yürütülmesi en temel ilkelerden biridir.

 

Dış kaynakların kullanımına geçmeden önce iç kaynakların analizi tam manası ile yapılmalıdır. Mevcut durum analizi yapılarak ihtiyaçların net olarak saptanması gerekir. Planlamalarda her bir gider tek tek hesaplanmalıdır. Dış kaynak kullanılacak alanların da sınırı iyice çizilmelidir. Maliyet hesabı yapmak bu noktada en önemli aşamadır. Firmamız da bu konuda yeterli tecrübeye sahip olduğundan sizlere üstün nitelikte hizmetler sunar. Detaylı bilgi almak için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Whatsapp
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Armoni Danışmanlık
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?