Uzman ve Üst Düzey Personel Yerleştirme

Uzman ve Üst Düzey Personel Yerleştirme

 

Kurumunuzun gereksinim duyacağı uzman ve üst düzey personel yerleştirme hizmetleri için Armoni İnsan Kaynakları olarak yanınızda olduğumuzu belirtmek isteriz. Şeffaflık ve profesyonellik temel ilkelerimiz olmakla beraber sizlere daha iyi hizmet vermek için gereken eleme aşamalarını gerçekleştirmekteyiz. Firmamızın bünyesinde bulundurduğu İnsan Kaynakları personelleri eşliğinde kurumunuzun talepleri doğrultusunda personel ihtiyacını analiz etmekteyiz. Elde ettiğimiz verilere göre de kurumunuza en uygun personelleri yönlendirmekteyiz.

 

Kurumunuzda ihtiyaç duyacağınız personel istihdamı için beyaz yaka, mavi yaka ve gri yaka statüleri arasından seçimlerimizi gizlilik içerisinde yürüterek verimli şekilde sonuçlandırmaktayız. Uzman ve üst düzey personel yerleştirme hizmetlerimizin yanı sıra kurumunuzda düzenleyeceğiniz eğitim, seminer ve kalite yönetimi gibi detaylara da dikkat ederek personel yönlendirmesi yapmaktayız.

 

Personel Yerleştirme Kapsamında Tecrübe

 

Bilindiği üzere her kurumun çalışma şekli ve prensibi farklıdır. Armoni İnsan Kaynakları olarak kurumunuzun temel prensiplerine bağlı kalarak ekip ruhuna uygun şekilde analiz yapmaktayız. Çalışmalarımızı sahip olduğumuz tecrübe çerçevesinde kusursuz bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Bu sayede zorluk yaşamadan çalışma şartlarınıza en uyumlu personeller ile yeni başlangıç yapma şansını elde etmiş olursunuz.

 

Kurumunuzun sahip olduğu tecrübe yeni yetenekler ile daha da canlanır. İşe uygun adaylar ile yeni bir çizgi oluşturmak için profesyonel olarak personelleri analiz etmek gerekir. Firmamız kurumların daha iyi hizmet verebilmeleri için çalışma anlayışına en yakın personelleri seçer ve tarafınıza yönlendirir. Kurum personel yerleştirme hizmetleri için firmamızdan güvenilir şekilde hizmet alabilirsiniz.

 

Personel Yerleştirme Süreçleri Neleri Kapsar?

 

Armoni İnsan Kaynakları olarak personel seçme ve yerleştirme aşamasında son derece titiz çalışmalar yürütmekteyiz. Doğru kuruma doğru adayları yönlendirdiğimiz süreçte şu aşamaları izlemekteyiz;

 

  • Öncelikli aşama firma analizi yapmaktır. Kurumun yapısı ve hedefleri doğrultusunda pozisyon analizi gerçekleştirmekteyiz. Personel ilanlarında da kurum stratejileri belirtilerek daha iyi seçim yapılmaktadır.
  • İkinci aşama aday profil analizidir. Aday havuzu oluşturulmasının ardından pozisyona en uygun özgeçmişler incelenmektedir.
  • Üçüncü aşama ön eleme mülakatlarıdır. İlanlara uygun görülen adayların özgeçmişi değerlendirildikten sonra mülakatlara davet edilir. Bu mülakatlarda bireysel ve grup değerlendirmeleri yapılarak son eleme aşamasına geçilir.
  • Yapılan inceleme ve mülakatların ardından olumlu görülen adayların kontrolleri sağlanarak kuruma sunulur. İş görüşmeleri tamamlandıktan sonra adayların tecrübe ve referansları da incelenerek her aday için detaylı bilgiler toplanır.
  • Uygun görülen aday bulunduktan sonra kurum ve aday arasında çalışma süresi belirlenir ve iş evrakları da teslim edildikten sonra işlem sona ermiş olur.

 

Sizler de uzman ve üst düzey personel yerleştirme hizmetlerimizden faydalanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Böylece var olan iş yükünün yanında personel istihdamı ile uğraşmak zorunda kalmazsınız. Detaylı bilgi için iletişim numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz.  

Whatsapp
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Armoni Danışmanlık
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?