Toplu İşe Alım

Toplu İşe Alım

 

Toplu işe alım projelerinde en dikkat çekici konu pek çok başvuruyu kayıt altında tutabilmek ve ideal süre içerisinde değerlendirmeye alabilmektir. Armoni İnsan Kaynakları olarak toplu işe alım hizmeti almak isteyen kurumlara satış ekibi ve müşteri hizmetleri departmanı ile firmaların istihdam alanını genişletmeye çalışmaktayız. Sizler de firmamızdan profesyonel bir şekilde hizmet alarak işe alım sürecini konforlu bir şekilde atlatabilirsiniz.

 

Toplu işe alım projeleri kapsamında firmaların aramış olduğu nitelikli adayları firmalarla buluşturmaktayız. Bu kapsamda firmaların işe alım süreçlerinin takibinin gerçekleştirilmesi ve kurum kültürünün sağlanması için elimizden geleni yapmaktayız. Şirketimizde çalışan profesyonel nitelikteki personeller gereken çabalamaları yaparak sizlere %100 kaliteli hizmet vermektedir. Bizler toplu işe alım süreçlerini profesyonel bir değerlendirme sonucunda en kısa sürede tamamlayarak kesin sonuca ulaşmaktadır.

 

Toplu İşe Alım Süreç İçindeki Aşamalar

 

Toplu işe alım sürecinde birtakım aşamalar mevcuttur. Bu aşamaları şu şekilde sıralayabiliriz;

  • Gerekli olacak bilgilerin ilan olarak hazırlanması ve gerekli görülen alanlarda paylaşılması
  • İlanların sonucunda gelen başvurular detayları ile birlikte hazırlanır.
  • Toplu mülakatlar gerçekleştirilir.
  • Mülakat değerlendirmeleri rapor halinde hazırlanarak liste olarak paylaştırılır.
  • Verilen referansların kontrol edilmesi gerekir.
  • İşe başlama esnasında gerekli evrakların toplanması ve ilgili kuruma iletilmesi

 

Bu aşamaları profesyonel bir şekilde gerçekleştiren firmamız uzman İnsan Kaynakları departmanı ile birlikte elinden gelen tüm çabayı göstermektedir. Sizler de kurumunuza ya da firmanıza toplu eleman istihdamı sağlamak isterseniz firmamızdan profesyonel bir şekilde hizmet alabilirsiniz.

Whatsapp
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Armoni Danışmanlık
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?