İş Güvenliği Yönetimi

İş Güvenliği Yönetimi

 

İş güvenliği yönetimi üstünde durulması gereken önemli konulardan biridir. Yasal yöntemlerin sebep olduğu karışıklıkların önlenmesi için yasal süreçlerden doğacak sorunları önlemek adına riskleri azaltarak müşterilerimize kaliteli hizmetler sunmaktayız. Kurumların geçmişe dönük Sosyal Güvenlik Kurumu’na karşı olan sorumlulukların mevzuat kapsamında yerine getirilip getirilmediğini analiz ederek firmalara risk raporu vermekteyiz.

İş güvenliği yönetimi kapsamında içeriklerimiz şu şekildedir;

  • Kurumlara kapsamlı bir şekilde sosyal güvenlik danışmanlığı verilerek mevcut durum analizi yapılır.
  • Eksikler tespit edilir.
  • Firmalara gerekli çözüm yolları gösterilir.
  • Güncel mevzuat değişikler takip edilerek firmalara bilgi verilir.

Sizler de firmamıza güvenerek iş güvenliği yönetimini sağlayabilirsiniz. Detaylı bilgi almak için 7/24 bizimle iletişim kurabilirsiniz.

 

İş Güvenliği Yönetimi Neden Gerekli?

 

İş güvenliği yönetimi günümüzde oldukça gereklidir. Sosyal Güvenlik Kanunu ve diğer mevzuatların karmaşıklığı ve sürekli değişime uğraması nedeniyle güncel olarak takip edilmemesi durumunda ilgili kurumlar yüklü miktarda ceza alınabilir. İş ve Sosyal Güvenlik Mevzuatı çalışma hayatını düzenlemekle birlikte uygulamalarda karmaşıklık yaşanır. Mevzuatın takip edilmesi ile birlikte doğru bilgiye olan ihtiyaç artmaktadır. Bizler de bu kapsamda kurumlara gereken doğru bilgiyi teşkil etmekteyiz.

Firmamız insan kaynakları ve bordro departmanları ile işini ehli ile yapan ekiplerle beraber iş süreçlerini profesyonel olarak yönetmektedir. Bu sayede oluşabilecek karmaşıklığın önüne geçmekteyiz. Sorunlar meydana gelmeden danışmanlık hizmeti almak çok daha avantajlıdır. Böylece gerekli tedbirler alınabilir. Hem iş akışı bozulmayacak hem de kurumunuzun iş yükü hafifleyecektir.

 

İş Güvenliği Yönetimi Faydaları Nelerdir?

 

İş güvenliği yönetimi kurumlara pek çok fayda sağlar. Firmamızdan alacağınız iş güvenliği hizmetlerinin kurumunuza sağlayacağı faydalar aşağıdaki gibidir;

 

  • İş güvenliği yönetimi sayesinde ortaya çıkabilecek riskleri önceden belirleyerek önüne geçebilirsiniz.
  • Çalışanlarınıza karşı ve kamuya karşı oluşabilecek riskleri kaldırabilirsiniz.
  • Kurumunuz ile firmamız arasında oluşacak bağ sayesinde mantıksal akıl yürütme, iletişim ve sonuç odaklı ilerleme kapsamında organize şekilde ilerleyebilirsiniz.
  • Risk ve cezaların önüne geçebilirsiniz.
  • Kurumda çalışan personellerin eğitim ve gelişim desteğini sağlayabilirsiniz.
  • Çalışma Bakanlığı ve SGK mevzuatlarını tam manası ile yerine getirebilirsiniz.

 

Sizler de firmamız sayesinde bu avantajlara sahip olabilirsiniz. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Whatsapp
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Armoni Danışmanlık
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?