Hasta Hemşiresi

Hasta Hemşiresi

 

Sağlık herkes için en başta gelen durumdur. Armoni İnsan Kaynakları insanların sağlığa verdiği değeri bilir ve bu bilinçle sizler için en iyi hasta hemşiresi hizmetini vermek için çalışır. Hasta hemşiresi ve hasta refakatçisi arayan aileler Armoni İnsan Kaynaklarını gönül rahatlığıyla arayabilir.

 

Birçok durumda hasta bakıcılarımız yeterli olsa da iğne vurulması, sağlık durumlarının kontrol altında tutulması gibi gereklilikler yahut ani müdahale gerekebilecek durumda bulunan hastalar için hasta bakıcı yeterli olmayabilir. Özellikle iğne vurulması gibi durumların uzman ellerce yapılmamasının ne kadar tehlikeli sonuçları olduğu malumdur. Belirli bir tıbbi geçmişleri olmasına rağmen eczacıların bile iğne vurması yasaktır bu işlem ancak yetkili bir sağlık personeli tarafından gerçekleştirilmelidir. Yahut hastanın sürekli yatması ya da belirli kaslarını uzun süre kullanamaması yüzünden oluşabilecek kas erimesi gibi durumların önüne geçilebilmesi için belirli fiziksel hareketlerin yani fizyoterapinin hastaya uygulanması gerekebilir. Bu hareketlerin yanlış uygulanmasının zaten zayıflamış olan kaslarda yaratabileceği tahribat bazen geri dönülemez olabilir. Burada hasta Hemşiresi ön plana çıkmaktadır.

Bütün bunlara dikkat edilmesi hem sizin hem de sevdikleriniz için elzemdir. Bu tip durumlarda yatılı, gündüzlü olması fark etmeksizin ARMONİ İnsan Kaynakları’nın eğitimli ve tecrübeli hemşire portfoyünden faydalanabilirsiniz. Sürekli müdahale gerektirmeyen durumlarda düzenli Hasta Bakıcı hizmetimiz ile birlikte belirli zamanlarda hasta hemşiresi seçeneği de değerlendirmeye değerdir.

 

Hasta Hemşiresi Ücretleri

Hasta hemşiresi ücretleri günlük ve haftalık veya yatılı olarak değişmektedir. Yaşadığınız yer, hastanın durumu vs. gibi etmenler hasta hemşirelerinin ücretlerini belirlemektedir. Ücret bilgisi almak için hemen bizi arayabilirsiniz.

 

Evde Bakım Hemşiresi

 

Evde bakım hemşiresi hastalarımızın tüm sağlık problemleriyle ilgili yapılacak iş ve işlemlerde deneyimli hemşirelerdir. Hastaya yanlış bir işlem yapılmaması adına aileler evde bakım hemşiresi hizmeti almaktadır.

Evde bakım hemşiresi hastaların ilaç takibi, pansuman, serum, iğne gibi süreçlerini takip eder ve zamanında doğru işlemin yapılmasını sağlar. Acil durum için ilk müdahaleyi gerçekleştirir. 

Whatsapp
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Armoni Danışmanlık
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?