HAKKIMIZDA.

Armoni İnsan Kaynakları

Armoni İnsan Kaynakları yıllarca hem devlet hem özel okullarda öğretmenlik ve yöneticilik yapmış eğitimci bir baba tarafından kurulmuştur. İnsanların hassasiyetlerini bilen, beklentilerini anlayan ve işi en profesyonel şekilde yürütecek ekibe sahip, bünyesinde çocuk gelişim uzmanlarını da barındıran kurumsal yapıda bir İnsan Kaynakları şirketidir. Yabancı dil bilen Türk, yeni dönemin yükselen trendi Filipinli, Endonezyalı gibi çeşitli ülkelerden anadili İngilizce, Rusça ve benzeri olan yabancı uyruklu çalışanlarımız aynı zamanda dil gelişimlerini de desteklemektedir.

Şirketimizin asli hizmet alanı Bebek, Çocuk, Yaşlı, Hasta Bakıcısı ve Hemşiresi gibi bakıcılık alanı olsa da felsefemiz siz değerli müşterilerimizin hayatını kolaylaştırmak ve mennuniyetini sağlamaktır. Bu amaçla Ev – Villa Personeli ve diğer insan kaynakları ihtiyaçlarınızı da yine alanında uzman personellerimiz sayesinde sağlıyoruz. Kurulurken amacımız bu alandaki kaliteli iş gücünü arttırmak ve oluşacak rekabet ile sektördeki hizmet kalite alt sınırını yukarılara çekmekti.

Çünkü siz ve sevdikleriniz buna değersiniz. Eğitim Yönetimi Yüksek Lisansı olan yıllarını özel okullarda ve çeşitli merkezlerde çocuk yetiştirmeye ve eğitim programları oluşturmaya adamış kurucumuz ile kurum içi eğitimlerimizi de özenle hazırlıyor, ihtiyacınız olan hiç bir noktanın atlanmamasına özen gösteriyoruz.

Çağın hızlı gelişimi ve Annelerin iş yaşamına daha fazla katılımı ile artan bakıcı, dadı ev işi yardımcıları ve diğer görevlilere duyulan ihtiyaç beraberinde güvenilir hizmet veren şirketlere de ihtiyacı artırmıştır. Bu noktada duyulan bu ihtiyacı gidermek, ilkeli ve şeffaf kurumsal yapı ile ailelerin hem güvenini kazanmak hem gönlünü kazanmak amacıyla ekibim ile ARMONİ İnsan kaynaklarını kurduk.

ARMONİ İnsan Kaynaklarını kurarken önce ebeveyn olup ailelerle empati kurduk sonrasında da yıllardır Eğitim camiasının her kademesinde edindiğimiz bilgi ve deneyimi işimize, emeğimize kattık. Böylece işin her aşamasında en kaliteli, ilkeli güvenilir hizmet veren bir yapıyı ortaya çıkardık. Umarım bir noktada sizinle de yollarımız kesişebilir, sağlıcakla kalın…

HAKAN BAŞ

Marmara Üniversitesi Eğitim Yönetimi Yüksek Lisans programı mezunu Hakan Baş yıllardır Özel Okullarda Yöneticilik, Öğretmenlik ve Farklı üst düzey yöneticilik görevlerinde bulunmuş farklı kurumlarda ve üniversitelerde öğretmen atölyeleri – eğitimleri düzenlemiş, Belediyelerde, Kültür Merkezlerinde, Hastanelerde ve sayamayacağımız birçok kurumda eğitimler seminerler düzenlemiş, canlı yayınlara katılmıştır.

Tüm bu alanlarda sağlanan duruş sizlerin de bize duyacağı güvenle taçlanacaktır.

Hakkımızda daha fazla bilgiye Linkedin profilimizden ulaşabilir twitter de çalışmalarımızı takip edebilirsiniz.

Sosyal Medya Linkedin | Twitter